top of page
erdinç ticaret manisa milangaz tüp
erdinç ticaret manisa milangaz tüp
erdinç ticaret manisa milangaz tüp

HAYATINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Bugün Türkiye'nin 81 ilinde 900'e yakın ilçesinde kesintisiz tüp ve gaz ikmali yapan Milangaz, geçen zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 23 dolum tesisi ve 4 deniz ve stoklama terminali, 10 bini aşkın ana ve tali bayi ile Milangaz kalitesini halka ulaştırmaya devam etmektedir. Bugün Anadolu'nun pek çok bölgesinde LPG'nin adının Milangaz olarak kabul edilmesinin en önemli sebebi; "Hayatınız bizim için değerlidir" sloganı ile kaliteden ödün vermeden, üstelik yüzde yüz Türk Sermayesi ile çalışan bir marka olmasıdır. 

Soğuk mevsimlerde açık alanlarda kullanabileceğiniz Isıtıcı Palmiyeler ile açık havada 5 ile 20 metrelik alanlara kadar ısıtma sağlanabilmektedir.

19 kg forklift tüpü
45 kg küçük sanayi tüpü
12 kg kamp ev tüpü
02 kg kamp piknik tüpü

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Milangaz tüplerinizin üzerinde onları diğer tüplerden ayıran kırmızı çıt-çıt kapak bulunmaktadır. Çıt-çıt kapak teknolojisi sadece Demirören Gaz Grubu tarafından üretilen Milangaz markalı tüplerde bulunmaktadır. Çünkü çıt-çıt kapak sayesinde tüpünüzün tam doluluğu ve ilk kez sizin tarafınızdan açılması garanti altına alınmaktadır. Lütfen siz de tüp alırken güvenliğinizin kalitenin garantisi olan çıt çıt kapağı kontrol edin. Erdinç Ticaret Milangaz bayinizden aşağıdaki tüp çeşitlerini temin edebilirsiniz;

  • 2kg Piknik Tüpü

  • 12kg Ev Tüpü

  • 19kg Forklift Tüpü

  • 24kg Küçük Sanayi Tüpü

  • 45kg Propan Tüpü

Dış mekan palmiye ısıtıcı

Milangaz Kalitesi

“Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma”
 

Türkiye'de tüpgaza ismini veren Milangaz, tüm Türkiye'yi kapsayan dolum tesisleri, ana ve tali bayileri ve kendi işlettiği perakende satış noktaları ile Demirören kalitesini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bugün ülkemizin bir çok noktasında tüpgazın adının Milangaz veya Likidgaz olması, Milangaz'ın yarım asrı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden çalışan bir marka olmasının ve tüketiciye verdiği önemin en önemli göstergesidir. T.C. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından Milangaz'a layık görülen "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülleri ve Kalder (Türkiye Kalite Derneği) Kalite Ödülü de bu özverili çalışmayı taçlandırmaktadır. 

Türkiye'nin ilk ve tek çıt-çıt kapaklı ve shrink damgalı tüpleriyle tüketicilerinin güvenliğini garanti altına alan Milangaz ayrıca yaptığı büyük yatırımlarla her zaman gövde kabartmalı ve yenilenmiş tüpleriyle tüketicilerine Milangaz kalitesini sunmaktadır. 

Önce güvenlik ve kalite anlayışını benimseyen Milangaz, "Hayatınız bizim için değerlidir" diyor ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürüyor. Her dolum öncesinde tüplerini gerekli olan kontrollerden geçiren, gövde kabartmalı ve yenilenmiş tüpleriyle tüketicilere yüksek kaliteli, tortu bırakmayan, çevre dostu LPG'yi sunan Milangaz, çift emniyet kapağı sistemiyle sızdırmazlık ve tam doluluk garantisi veriyor.

bottom of page